kulinarne fascynacje w zwykłej polskiej kuchni
Blog > Komentarze do wpisu
3. urodziny bloga!

Trzy lata temu spotkałam grupkę osób, wspaniałych osób, pełnych pasji, radości i miłości do kulinariów.  Ludzi, z którymi do tej pory mogę porozmawiać na każdy temat także poza sferą kulinarną.  Ludzi, którzy wspierali mnie na samym początku prowadzenia bloga służąc radą i pomocą.

Dlatego chcę tu i teraz Im podziękować. Dorotko, Irenko i Andrzeju – to dzięki Wam odkryłam na nowo swoja pasję – zawsze pozostaniecie moimi mentorami i wzorcami.

Te kilka godzin razem spędzonych podczas gotowania sprawiły, że poczułam z nimi niezwykłą więź. Mogę powiedzieć, że podsycili we mnie tę małą iskierkę, która rozpłomieniła się do tego stopnia, że dzisiaj mój blog obchodzi 3 urodziny.

To mało i dużo. Mało, bo są blogerzy ze zdecydowanie dłuższym stażem. Dużo, bo jednak dałam radę przez te 3 lata – choć wzlotów, upadków, momentów radości  ale też i zniechęcenia było naprawdę dużo.

Przez te 3 lata uodporniłam się na głupie, anonimowe komentarze – o pierwszym z nich jednak zapomnieć nie mogę... Przez te 3 lata poznałam kolejnych ludzi dla których pasja gotowania jest ważniejsza niż splendor i fanfary.  Cieszę się, bo dzięki temu, że jestem blogerką mogłam uczestniczyć w wielu wspaniałych warsztatach, konferencjach i spotkaniach.  I choć może się to wydawać tylko fanaberią, to uwierzcie mi, że wiele z tych lekcji wykorzystałam w późniejszym swoim domowym gotowaniu.

Obserwując swojego bloga, widzę jak się zmieniał, jak dojrzewał, jak uczyłam się razem z nim i dla niego, jak piękniały moje fotki. Tym bardziej jestem z nich dumna, że nauczyłam się tego sama, próbując, ćwicząc i próbując.

Przez te 3 lata blog przyciągnął wielu stałych czytelników, których codziennie przybywa. Powiązany z blogiem  fanpage na FB ma już 806 polubień. Dla jednych mało, dla mnie w sam raz – bo wierzę, że są to osoby lubiące blog za przepisy i zdjęcia – nie dla konkursów.

Dziękuję Wam kochani Czytelnicy i kochani Lubisie, że jesteście ze mną. Bo to Wy nakręcacie mnie do dalszego działania i to dla Was chcę tworzyć. To właśnie Wy podtrzymujecie mnie na duchu gdy przychodzą chwile zwątpienia a podcięte skrzydła opadają …

Mój blog wymaga jeszcze wielu zmian – przede wszystkim wizualno – technicznych. Przyjdzie i na to pora , a tymczasem …

Chciałabym życzyć sobie wytrwałości, inspiracji, zadowolenia i radości z tego, że mam swoja pasję, że niczego za nią w zamian nie żądam i nie oczekuję. Bo robię to przede wszystkim dla siebie i dla swoich Czytelników, nie dla aureoli.

Nie zdążyłam upiec ciasta – trudno – myślę, że mój blog jakoś sobie z tym poradzi. Wystarczy mu przecież to, że oddałam mu całe swoje serce!

Wszystkiego dobrego smaczniezjoanna.blox.plponiedziałek, 14 października 2013, js28

Polecane wpisy

  • "Caprese" z awokado

    Gorąco... a ja uziemiona w domu. Nie mogę chodzić po zabiegu. O większych zakupach na razie mogę zapomnieć, a jeść coś trzeba. Przejrzałam więc sobie lodówkę i

  • Zupa z zielonych szparagów

    Dzisiaj miałam ostatni egzamin na moim kursie językowym. Został mi jeszcze tylko jeden poziom, żeby ukończyć całość. Nie wiem jednak czy się na niego zdecyduję.

  • Wróciłam! Na powitanie sałatka z awokado i pomidora na liściu sałaty.

    Witam Was moi Kochani po baaaaardzo długiej, ponad 4 - letniej przerwie. Jak zapewne niektórzy z Was wiedzą, mieszkam od 4 lat za granicą. Początki były trudne,

Komentarze
wedelka
2013/10/14 21:51:39
Gratulacje z okazji rocznicy :)
-
Gość: Agnieszka Insińska, *.dynamic.chello.pl
2013/10/14 21:58:51
Życzę Ci Joasiu jeszcze mnóstwa takich rocznic! :)) i jeszcze wielu, wielu więcej wspaniałych i wiernych czytelników :)
-
js28
2013/10/14 22:00:39
dziękuję :)
-
2013/10/15 09:41:08
gratki trzylatko :)
-
js28
2013/10/15 16:47:04
mam trzy latka, trzy i pół... dziękuję Oliwku :)Akcja: Nie kradnij zdjęć! Smacznie Z Joanna

Wypromuj również swoją stronę Wykrywacz smaku - www.wykrywacz-smaku.pl - moja galeria Top Blogi Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i blogi Durszlak.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...