kulinarne fascynacje w zwykłej polskiej kuchni
piątek, 13 kwietnia 2012
Domowa Pizza Pod Arkadami w Toruniu

Jest w Toruniu miejsce, które znam od … dziecka.  To właśnie tam zgłodniałe brzuszki duże i małe znajdą pocieszenie w najlepszej pizzy z pieczarkami i miseczce barszczu, którego smak wciąż pozostaje niezmienny. To właśnie tutaj przysiadaliśmy z klasową paczką, gdy w głowie nam były wagary. To tutaj zawsze uzupełniam energię gdy jestem w Toruniu i zahaczam o Starówkę. To miejsce to … malutka „Domowa Pizza” Pod Arkadami przy ul. Różanej 5 w Toruniu.

Znam to miejsce od dziecka, kiedy starsze siostry zabierały mnie na wycieczkę. Pamiętam, że wtedy lokal serwował tylko  pizzę z pieczarkami i barszczyk czerwony – ale słynęły one z naprawdę rewelacyjnego smaku i niskich cen. Teraz oferta menu poszerzyła się, o wiele innych smakołyków, ale słynny zestaw króluje na pierwszym miejscu.


Przy okazji mojej środowej wizyty w Toruniu, nie omieszkałam tu zajrzeć. Zamówiłam „wspomnienie z dzieciństwa” i siedząc w środku postanowiłam, że koniecznie Wam muszę wspomnieć o „Domowej Pizzy” Pod Arkadami.

Lokal jest niewielki, ale przytulny. W oczekiwaniu na jedzenie można poczytać gazety i czasopisma, albo siadając przy oknie popatrzeć na klimat toruńskiej Starówki.

Ceny są bardzo przystępne, nawet dla cienkiego portfela. Zestaw: pizza na grubym cieście z pieczarkami i serem oraz keczupem (śr. 22 cm) i bulionówka z barszczem kosztują raptem 9,50 zł. 


Można też zjeść zapiekankę z pieca, krokiety domowe, bułki z pieczarkami. Znajdzie się coś także dla fanów nuggetsów czy frytek.

Jeśli będziecie kiedykolwiek w Toruniu, koniecznie zajrzyjcie do „Domowa Pizza” Pod Arkadami na pizzę z pieczarkami i barszcz. Tego smaku się nie zapomina! Polecam!


Więcej możecie się dowiedzieć na stronie:

http://www.domowapizza.pl


Akcja: Nie kradnij zdjęć! Smacznie Z Joanna

Wypromuj również swoją stronę Wykrywacz smaku - www.wykrywacz-smaku.pl - moja galeria Top Blogi Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i blogi Durszlak.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...